Про конкурс

  Вінницька міська рада, згідно рішення виконавчого комітету № 912 від 11.04.2019 р. оголошує закритий національний архітектурний конкурс на розробку проектної пропозиції «Публічний простір між будинком офіцерів та будинком побуту «Ювілейний».

  Конкурс проходитиме з 24 квітня по 1 липня 2019 року. Конкурс відбуватиметься у два тури.

  Заявки на участь, що повинні містити резюме, мотиваційний лист та приклади власних подібних проектів можуть подавати усі бажаючі фахівці або колективи.

  До участі у другому турі будуть обрані три учасники (колективи), які виконуватимуть конкурсне
  завдання.

  З переможцем конкурсу особа уповноважена Вінницькою міською радою, укладає угоду на розробку ескізного проекту з урахуванням рекомендацій журі які будуть покладені в технічне завдання замовника.

  В рамках проекту Інтегрований розвиток міст в Україні у м. Вінниця в 2018 році було проведено містобудівний конкурс у форматі студій ідей «Реконструкція проспекту Коцюбинського – комплексне бачення». За результатами цього проекту було отримано напрацювання команд для проспекту, який є головною артерією мікрорайону Замостя та сполучає центр міста і залізничним вокзалом.

  Площа Перемоги, на якій розташовані Будинок офіцерів та будинок побуту «Ювілейний» є одним із ключових вузлів на проспекті Коцюбинського. Зараз це лише велике транспортне перехрестя, проте територія має нерозкритий потенціал стати значимим публічним простором – центром Замостя.

  Основним завданням для ділянки проектування є створення комфортного громадського простору з високою якістю середовища, який має демонструвати підходи, що будуть в подальшому використані при реконструкції усього проспекту.

  Організатор конкурсу – «Агенція просторового розвитку» Вінницької міської ради.